O Nas

Gdy 10 lat temu rozpoczynaliśmy drukowanie pierwszych materiałów reklamowych w domu jednorodzinnym, nie mieliśmy pojęcia, że już po kilku latach będziemy prowadzić działalność w wielu krajach Europy. Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie najwyższej jakości usług oraz wizja stworzenia wyjątkowej drukarni reklamowej. Chcieliśmy się wyróżniać innowacyjnością, a także doskonałymi relacjami z klientem.

Producent smyczy i opasek reklamowych

Początkowo chcieliśmy być producentami smyczy i opasek reklamowych. Wydawało nam się, że to najbardziej popularne i dostępne formy reklamy dla każdego.

Stąd też wzięła się nasza nazwa — Lanyards oznacza Smycze.

Jednak wraz z dynamicznymi zmianami rynkowymi i wzrostem popularności nowych trendów reklamowych, szybko musieliśmy dostosować swoją ofertę do rosnących potrzeb klientów. Świadomi, że szukają oni coraz bardziej innowacyjnych i unikalnych gadżetów reklamowych, zaczęliśmy poszukiwać nowych rozwiązań. Dziś w Lanyards Group stawiamy na kompleksowość. W swoim portfolio mamy między innymi takie gadżety jak: kubki, odzież, torby, plecaki, tekstylia, gadżety elektroniczne
i wiele innych
. Zainwestowaliśmy w najnowsze technologie druku i produkcji, aby zapewnić swoim klientom produkty zgodne z najnowszymi nurtami.

Drukarnia reklamowa Lanyards Group

Inwestycja w nowoczesne maszyny i stworzenie zespołu specjalistów, którzy podzielają naszą wizję, opłaciła się. Szczególnie inwestycja w wykwalifikowanych ludzi, bez których nic by się nie udało. Szybko też zrozumieliśmy, że do sukcesu nie wystarczy tylko doskonałe wykonanie. Skoncentrowaliśmy się na budowaniu trwałych relacji z klientami, oferując im pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie projektu. Przede wszystkim słuchając potrzeb.

Obecnie, po dziesięciu latach, jako Lanyards Group jesteśmy powszechnie uznawani za jednego z liderów w branży. Naszymi klientami są znane marki, agencje reklamowe, lokalne przedsiębiorstwa, ale również klienci indywidualni. To elastyczne podejście i umiejętność dostosowania się do naprawdę różnorodnych potrzeb klientów zbudowały lojalność i ich zaufanie.

W Lanyards Group stale inwestujemy w rozwój technologiczny, aby pozostać na szczycie zmieniającego się rynku. Wprowadzamy środki mające na celu zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne, takie jak recykling materiałów, używanie ekologicznych farb i minimalizowanie zużycia energii.

Jednak nie zamierzamy na tym poprzestać. Mimo że jesteśmy rozpoznawalną marką w Europie, mamy ambitne plany na przyszłość. Chcemy rozszerzać ofertę o nowe usługi i zaistnieć na nowych rynkach.

Personalizacja i kompleksowa obsługa

Klienci znają swój produkt i markę najlepiej i to właśnie klient jest ekspertem w swojej dziedzinie. 

Jako Lanyards Group oferujemy nie tylko personalizację szeroko rozumianych gadżetów, ale kompleksową obsługę. Zajmiemy się procesem projektowania, produkcji i dostawy, abyś mógł mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości produkty zgodnie z ustalonym harmonogramem, niezależnie od skali projektu.

Oczywiście możesz również samodzielnie wybrać wzór graficzny, który umieścimy na produkcie. Wystarczy, że określisz rozmiar i materiał, a następnie prześlesz nam informację na temat zamawianych ilości. Smycze reklamowe, opaski na rękę lub inne akcesoria promocyjne już po kilku dniach trafią pod wskazany adres.

Oferujemy różne metody personalizacji, takie jak nadruk, grawerowanie czy haftowanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz spersonalizowanych gadżetów na wydarzenie firmowe, promocję marki, czy jako upominek dla bliskiej osoby, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i zrealizować swoje pierwsze zamówienie!