Nasze wartości

W Lanyards Group filozofię firmy opieramy na kilku wartościach kluczowych dla naszej działalności. 

Kreatywność: Chcemy tworzyć i tworzymy innowacyjne i oryginalne gadżety, które wyróżniają się na rynku reklamowym. Kreatywność jest naszym filarem, nieustannie inspirując nas do poszukiwania nowych pomysłów i rozwiązań.

Jakość: Dbałość o wysoką jakość produktów jest dla nas istotna. Nie chcemy, aby gadżet kojarzył się z czymś „na chwilę”. Stawiamy na staranność i wykorzystanie solidnych materiałów, aby obalić ten stereotyp. Nasze produkty są trwałe, funkcjonalne i estetycznie wykonane. To dobra inwestycja i jeszcze lepsza reklama. 

Partnerstwo: Zawsze dążymy do nawiązywania długotrwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Współpraca oparta na zaufaniu, komunikacji i zrozumieniu potrzeb klientów to priorytet naszej firmy, aby zapewnić satysfakcję i osiągnąć wspólne cele.

Terminowość: Zapewnienie terminowej realizacji zamówień to nasz „must have”. Aby sprostać wymaganiom czasowym klientów, często podejmujemy decyzje o dodatkowych działaniach, takich jak zwiększenie zasobów produkcyjnych, czy elastyczne podejście do planowania. Nic nas nie zaskoczy.

Zrównoważony rozwój: Staramy się dbać o planetę. W naszych działaniach dążymy do zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko poprzez wybór coraz bardziej ekologicznych materiałów, recykling i optymalizację procesów produkcyjnych. Powyższe wartości stanowią podstawę dla misji Lanyards Group. To one wpływają na podejmowane decyzje, strategie marketingowe, wszelkie nasze rynkowe działania i relacje z klientami.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą! We Like You Too.