Wysyłka

Przesyłki wysyłamy kurierem. Udostępniamy również inne opcje dostawy lub odbioru produktu. Koszt dostawy jest uzależniony od wyboru kuriera, typu produktu i wielkości zamówienia.

Opcje dostawy lub odbioru produktu:

  • Przesyłka kurierska,
  • Przesyłka paletowa,
  • Transport własny po uprzednim uzgodnieniu,
  • Odbiór w Paczkomacie,
  • Odbiór osobisty po uprzednim uzgodnieniu.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Znajdziesz w nim informacje o szacowanym czasie dostawy. Kiedy produkty będą gotowe do wysyłki, prześlemy do Ciebie kolejną wiadomość e-mail z dokładnie określonym czasem dostawy (pozostaje on uzależniony od wyboru kuriera).

Zabezpieczenie produktów przed wysyłką

Przed przystąpieniem do wysyłki, staranie pakujemy wszystkie produkty, co zabezpiecza je przed uszkodzeniem w transporcie. Kiedy produkty są gotowe do wysyłki, przesyłamy kolejną wiadomość e-mail. Czas dostawy pozostaje uzależniony od wyboru kuriera i zwykle wynosi od 3 do 6 dni. Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku.

Indywidualne zamówienia

Jeżeli zamawiasz spersonalizowane gadżety reklamowe z nadrukiem, mogą one wymagać dłuższego czasu produkcji. W tym przypadku czas dostawy jest uzależniony od szczegółów zamówienia. Aby poznać czas produkcji danego produktu, zapoznaj się z informacją umieszczoną przy jego opisie.

Odbiór osobisty

Gdy produkt będzie gotowy do odbioru osobistego, zadzwonimy do Ciebie lub prześlemy wiadomość e-mail.

Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z wysyłką, po wybraniu interesującego Cię produktu wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń.