Smycze reklamowe z nadrukami: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć

Elegancka kobieta ze smyczą reklamową

Gdy podejmiesz już decyzję o zakupie smyczy reklamowych do firmy, wciąż pozostaje przed Tobą kilka kwestii do rozważenia. Z jakiego materiału powinny być wykonane, jakie mają mieć złączki, jaką techniką wykonać na nich nadruki? Aby ułatwić odpowiedzi na te pytania, zebraliśmy 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o smyczach z nadrukami.

Jeżeli po raz pierwszy rozważać zakup zestawu smyczy reklamowych do swojej firmy, możesz nie wiedzieć, na jakich szczegółach zamówienia najbardziej się skupić.

Nowoczesne smycze reklamowe występują w wielu formach i odmianach: powstają z różnych materiałów, pojawiają się na nich wszelkiego rodzaju nadruki wykonywane w różnych technikach poligraficznych. Jak w takim razie wybrać odpowiednią smycz reklamową dla siebie? Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego produktu, weź pod uwagę 6 istotnych kwestii.

7 rzeczy, które musisz wiedzieć o smyczach reklamowych

1. Materiał

Smycze reklamowe występują w wielu różnych formach. Przed złożeniem zamówienia musisz więc wybrać odpowiedni materiał, technikę nadruku i styl graficzny.

Najpopularniejszym typem gadżetu jest poliestrowa smycz reklamowa z nadrukiem sublimacyjnym. Jeżeli szukasz sprawdzonego rozwiązania, postaw właśnie na nią. Jeśli natomiast na pierwszym miejscu stawiasz ochronę środowiska, zapoznaj się z naszą ofertą wykonanych z papieru smyczy ekologicznych. Smycze ze złączkami zapewnią Ci możliwość odłączenia swojego identyfikatora bez potrzeby zdejmowania jej ze szyi.

Smycz ze złączką
Smycz ze złączką

Smycze z własnymi nadrukami sprawiają natomiast, że możesz wykorzystać je do wyrażenia swojego poparcia dla dowolnej sprawy lub idei. Odblaskowe smycze z komunikatami na temat bezpieczeństwa dobrze sprawdzą się natomiast zarówno na biurowych korytarzach, jak i w placówkach medycznych i placach budowy. Jeżeli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, możesz postawić na plecione smycze, smycze z haftowanymi nadrukami lub smycze z materiałów skóropodobnych.

2. Długość i szerokość

Przed wybraniem odpowiedniej smyczy reklamowej do swojej firmy musisz jeszcze określić jej długość i szerokość. Standardowa długość smyczy wynosi 450 mm lub 500 mm. Długość smyczy krótkiej to natomiast 100 lub 150 mm. Dostępne szerokości smyczy reklamowych są natomiast równe 10, 15, 20 lub 25 mm.

Kobieta na konferencji w smyczy reklamowej

3. Złączka bezpieczeństwa

Smycze reklamowe mogą być wyposażone w złączkę bezpieczeństwa. Takie rozwiązanie dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo osoby noszącej ją na szyi. Jeżeli ktoś pociągnie za wyposażoną w złączkę smycz, automatycznie się ona zerwie, chroniąc osobę mającą na sobie smycz przed obrażeniami. Jeżeli priorytetem jest dla Ciebie bezpieczeństwo w miejscu pracy, koniecznie postaw na smycze reklamowe ze złączkami. Takie akcesoria są niezbędne również w szpitalach, szkołach, placówkach bezpieczeństwa, sądach i więzieniach.

Smycz ze złączką bezpieczeństwa
Smycz ze złączką bezpieczeństwa

4. Zakończenie

Smycze reklamowe mogą posiadać różne końcówki. Końcówka smyczy może mieć na sobie koralik, może być przyszyta lub zagnieciona. W naszej ofercie znajdują się również smycze z dwoma karabińczykami (np. do noszenia etui na telefon), specjalne smycze GSM, a nawet smycze z uchwytem na butelkę.

Smycz ze skipassem
Smycz ze skipassem

5. Uchwyt

Aby przymocować do smyczy odznakę służbową lub identyfikator, będziesz potrzebować określonego uchwytu. W naszej ofercie znajdziesz smycze reklamowe z różnymi uchwytami: uchwytem na klucze i prostym haczykiem, klipsem, haczykiem obrotowym lub haczykiem do telefonu. Ciekawym rozwiązaniem są też smycze z uchwytem na butelkę wody, którą możesz przypiąć do spodni lub plecaka.

Smycz z uchwytem na wodę
Smycz z uchwytem na wodę

6. Nadruk

Wybierając smycz reklamową do swojej firmy, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest również kolor gadżetu. Jeżeli chcesz zamówić spersonalizowaną smycz firmową, możesz umieścić na niej grafikę, tekst lub jedno i drugie. Ważne jest również to, w jakiej technice zostaną wykonane nadruki: metodą sublimacji czy sitodrukiem.

Student w smyczy z identyfikatorem

7. Cena

Ostatnią kwestią, które musisz rozważyć jest oczywiście cena. Przed złożeniem zamówienia musisz podjąć decyzję, jaki stosunek jakości do ceny jest dla Ciebie optymalny. Jeżeli zdecydujesz się zapłacić nieco więcej, zyskasz pewność, że otrzymasz produkt najwyżej jakości, który będzie z powodzeniem służyć Twoim pracownikom przez najbliższe lata.

Źródło: https://www.mybinding.com
Dodaj komentarz
zadzwoń do nas